Phone: (535) 666 90 87 Email: info@eduajans.com

Hakkımızda

EDU ajans;

Yaklaşık 25 yıllık profesyonel televizyonculuk hayatının ardından; 2017 yılı Nisan ayında kurulmuştur.

Alanında Uzman Ekibi ve Deneyimli kadromuz ile Bilişim ve iletişim sektörünün bir çok alanında faaliyet yürütmekteyiz.

İletişim Sektöründe Haberci26 sitemiz ile hem İnternet gazeteceliği,hem de WEB Tv alanlarında hizmet verirken;

Bilişim Sektöründe ise Web tasarım, Grafik tasarım, Prodüksiyon, Profesyonel Çekim Hizmetleri, Eğitimli Pilotumuz Eşliğinde Drone çekimleri ve Drone kiralama, Uzman Operatörümüz ile Jimmy Jib çekimleri ve Jimmy Jib kiralama ve satışı, Tanıtım filmi, Ekipman kiralama ve satışı, LED Ekran Üretim,Satış ve Kiralama hizmetleri, Teknik Danışmanlık, Basın Danışmanlığı, Albüm Çekim ve Baskı hizmetleri, Kurumsal Kimlik tasarımı, Marka yaratma, 3D baskı, Her Türlü baskı hizmetleri, gibi bir çok hizmeti bünyemizde barındırmaktayız.

Alanlarımızda ki tecrübemizle bu alanların hepsinde hem fiyat hem de kalite olarak iddialıyız.

Firmamız; Hizmet verdiği alanlar da teknolojik gelişmeleri de takip ederek verebileceği en kaliteli hizmeti en uygun fiyata vermeyi ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeler de tutmayı kendisine misyon edinmiştir.

Firmamız; gelecek dönemler de bütün ekipmanlarımızı güncel ve son teknoloji tutarak; bilişim ve iletişim alanında ki sayılı firmalar arasında yer almayı kendisine vizyon edinmiştir. Bu vizyonumuzun gerçekleşmesi siz değerli müşterilerimizin desteği ve memnuniyeti sayesinde olacaktır.

EDU Ajans ve EDU Ajans Ailesi olarak her zaman müşterilerimize en kaliteli hizmeti ve müşteri memnuniyetini herşey den üstün tutmayı kendimize bir borç biliriz.